Affiliate - nastavení provizního systému

Zakoupili jste si a začali používat Mioweb. Už jste zjistili, jak lehce se s ním pracuje, a možná že už jste ho sami doporučili někomu dalšímu. A právě takovým doporučením můžete svou investici získat zpět a přivydělat si.

Pokud sami Mioweb nevlastníte, ale přesto byste ho rádi doporučovali, můžete samozřejmě také, ale u affiliate nejlépe funguje, když doporučujeme to, s čím máme vlastní pozitivní zkušenost.

Za přivedení nového zákazníka získáte provizi díky partnerskému programu, kterému se říká  AFFILIATE.

Affiliate funguje tak, že se zaregistrujete u partnera, jehož produkty chcete propagovat a doporučovat. V našem případě u Mioweb s.r.o. Doporučovat můžete buď aktivně, nebo pasivně. Aktivně tím způsobem, že někomu pošlete přímo odkaz na zakoupení Miowebu, třeba kamarádovi, kterému se líbí váš web a chtěl by ho také. Pasivně to jde tak, že na svůj web umístíte odkaz na Mioweb, a pokud si skrze něj někdo Mioweb zakoupí, vy získáte provizi.

K tomu, abyste mohli Mioweb pomocí affiliate propagovat, se musíte do našeho partnerského programu zaregistrovat.

Registrace do affiliate programu

Jděte na stránku https://www.mioweb.cz/money/. Vyplňte požadované údaje ve formuláři, tedy jméno, příjmení, e-mail a telefon. Po přečtení obchodních podmínek označte souhlas s registrací a potvrďte.

Jak vložit affiliate odkaz do Miowebu

V Miowebu můžete odkaz jednoduše vložit do patičky přes horní panel a volbu  Nastavení > WEB > Nastavení > Affiliate. Do pole Váš affiliate odkaz vložte odkaz, který jste si zkopírovali.


CW 3.0