Affiliate - nastavení provizního systému

Zakoupili jste si a začali používat MioWeb. Už jste zjistili, jak lehce se s ním pracuje, možná jste jej i doporučili někomu dalšímu. A takovým doporučením můžete svou investici získat zpět a přivydělat si.

Pokud sami MioWeb nevlastníte, ale přesto byste jej rádi doporučovali, můžete samozřejmě také, ale u affiliate nejlépe funguje, když doporučujeme to, s čím máme vlastní pozitivní zkušenost.

Za přivedení nového zákazníka získáte provizi, a to pomocí partnerského programu, kterému se říká AFFILIATE.

Affiliate funguje tak, že se zaregistrujete u partnera, jehož produkty chcete propagovat a doporučovat, v tomto případě u SmartSelling a.s. Můžete doporučovat buď aktivně nebo pasivně. Aktivně tím způsobem, že někomu pošlete přímo odkaz na zakoupení MioWebu, třeba kamarádovi, kterému se líbí Váš web a chtěl by jej také. Pasivně pak způsobem, že na svůj web umístíte odkaz na MioWeb, a pokud si skrze něj někdo MioWeb zakoupí, vy získáte provizi.

K tomu, abyste mohli MioWeb pomocí affiliate propagovat, je potřeba se do partnerského programu zaregistrovat.

Registrace do affiliate programu

Jděte na stránku partneri.proaffil.cz/smartselling

Vyplňte požadované údaje, tedy jméno, příjmení, email a telefon. Po přečtení obchodních podmínek označte souhlas a registraci potvrďte.

Výběr provizního programu a kampaně

Po přihlášení klikněte v levé části na rozklikávací menu s textem  Všechny provizní programy > Provizní program SmartSelling a.s. 

Následně ve vedlejším menu klikněte na Všechny kampaně a následně uvidíte aktuální reklamní kampaně SmartSellingu. Po výběru jedné z nich se vám zobrazí detailní popis kampaně, kde uvidíte vaši odměnu za konverzi, tedy za nového zákazníka, vyjádřenou buď v korunách nebo v procentech.

Pro propagaci Miowebu vyberte v seznamu kampaní MioWeb. Zobrazí se stránka s vaším unikátním affiliate kódem, který následně použijete buď přímo či nepřímo k propagaci MioWebu. Pod affiliate kódem najdete i odkaz na reklamní bannery, které můžete rovněž na vašem webu použít. 

Dále můžete využít přímého sdílení na Facebooku nebo Twitteru kliknutím na příslušné tlačítko.

Vložení affiliate odkazu do MioWebu

V MioWebu můžete odkaz jednoduše vložit do patičky přes volbu Nastavení > základní nastavení webu

Zvolte záložku AFFILIATE a vložte kód.

Pomohla vám tato nápověda? Děkujeme za vaše hodnocení :-) Ouuu, stala se nějaká chyba při odesílání hodnocení. Zkuste nás prosím ohodnotit později.