Element Vlastnosti 2.0

Element Vlastnosti používáme k nastínění hlavních vlastností našeho produktu. V tomto návodu se dozvíte, jak na to.

Element přidáme přes tlačítko Přidat element>záložka Základní>ikona Vlastnosti.

Po kliknutí se dostáváme do editace elementu, kde máme dvě záložky:

  • VLASTNOSTI
  • VZHLED

VLASTNOSTI

Pro přidání vlastnosti klikneme na tlačítko Přidat vlastnost. Tím se nám otevře větší editor pro jednu položku, respektive vlastnost. V tomto editoru si ihned na začátku vybíráme ikonku, která se má k vlastnosti zobrazit. Na výběr máme z velkého množství přednastavených ikonek, u kterých můžeme volit ještě jejich velikost a barvu. I přesto se ale může stát, že vám žádná ikonka nepadne do oka a budete chtít použít vlastní. Proto na pravé straně v sekci Ikona, vidíme záložku Vlastní obrázek. Po kliknutí se nám zobrazí tlačítko Nahrát obrázek, kterým přidáme vlastní obrázek do vlastnosti.

Ihned pod tímto editorem ikonky najdeme pole pro Nadpis a Text. zde volíme nadpis a text vlastnosti.

Vlastností můžeme také rovnou odkazovat na nějaký konkrétní produkt, proto je zde pole odkaz. Posledním bodem je nastavení textu pro tlačítko. To se většinou používá pro zobrazení více informací.

Aby tlačítko bylo zobrazené, musíme jej povolit. Toto nastavení najdeme ve druhé záložce elementu Vzhled.

VZHLED

V záložce Vzhled jako první volíme počet sloupců. To znamená, že pokud máme 6 vlastností a zvolíme 3 sloupce, element nám vlastnosti rozmístí do 2 řad po třech. Dále zde najdeme šablonu pro zobrazování vlastností a ještě níž najdeme volbu barvy pozadí. Zde záleží, zda máme vybraný styl, který pozadí za ikonkou zobrazuje. Posledními body nastavení jsou fonty pro nadpis a text a úplně dole najdeme ono povolení tlačítka, o kterém jsme se bavili výše.

Náhled

Pomohla vám tato nápověda? Děkujeme za vaše hodnocení :-) Ouuu, stala se nějaká chyba při odesílání hodnocení. Zkuste nás prosím ohodnotit později.