Element Ceník

Element Ceník slouží k zobrazení cen našich produktů s přehledným bodovým popisem toho, co nabízejí. V tomto návodu se dozvíte, jak na to.

Element přidáme přes tlačítko Přidat element>záložka Základní>ikona Ceník.

Po kliknutí se dostáváme do editace elementu, kde máme dvě záložky:

  • SLOUPCE CENÍKU
  • VZHLED CENÍKU

SLOUPCE CENÍKU

V této záložce klikneme na tlačítko Přidat sloupec ceníku. Otevře se nám okno s editací konkrétního sloupce. Postupně vyplňujeme dostupná pole, která jsou však dobrovovná a můžeme vyplnit jen ta, která potřebujeme.

Nabízí s nám název sloupce (produktu), aktuální cena, cena před slevou (bude zobrazena přeškrtnutá) a časové období, po které prodkut nebo zvýhodněná cena platí.

Níže najdeme tlačítko Přidat vlastnost. Zde přidáváme bodové vlastnosti produktu. Krátce a výstižně. Jejich počet je libovolný, ale neměli bychom to přehánět :)

Dále v editoru najdeme Text tlačítka a jeho odkaz. Ještě než přidáme další sloupec nebo ceník uložíme, můžeme vyplnit popis pod tlačítkem, například s informací, že ceny jsou s DPH. Poslední položkou je zvýraznění produktu, respektive sloupce od ostatních.

Pokud máme produkt, který je nejprodávanější nebo ho prostě jen chceme zvýraznit zaškrtneme políčko Označit jako nejoblíbenější.  V případě zakliknutí můžeme zvolit, jaký text se nad nejoblíbenější položkou zobrazí.

VZHLED CENÍKU

V této záložce vybíráme styl ceníku, barvu nejoblíbenější položky, tedy sloupce, který chceme zvýraznit a styl tlačítka.

Níže pak volíme fonty nadpisu, ceny, vlastností a popisku.

Náhled