Patička webu

Patička je spodní ohraničení stránky, které se rozděluje na  zápatí a obsahovou patičku.

Patičku webu nastavujete velmi obdobně jako hlavičku webu. Stejně se tak i chová. Jestliže upravíte patičku webu, změní se patička na všech stránkách, které používají globální patičku, tedy patičku webu.

V horním panelu jděte přes ikonu ozubeného kola do nastavení.  Po kliknutí se vám zobrazí nastavení webu a dalších částí. V kategorii WEB zvolte Vzhled > Patička webu.

Box OBSAH PATIČKY

V obsahu patičky vytvoříte libovolnou patičku podle svého uvážení nebo použijete jednu z šablon, které jsme pro vás připravili. Tvorba této patičky je stejná jako tvorba stránky. Po uložení a stisknutí křížku vpravo nahoře odejdete z editace patičky.

Box ZOBRAZIT ZÁPATÍ

Jestliže tuto volbu aktivujete, zobrazí se vám na konci stránky zápatí, které obsahuje Copyright text, affiliate text a popřípadě ještě menu, které si v boxu nastavíte. Opět jsou tu základní možnosti jako výběr barvy, pozadí, fontu atd.

Box POKROČILÉ NASTAVENÍ

V tomhle případě nabízí box zatím jen možnost volby šířky patičky. Pokud nejste zkušenými uživateli, doporučujeme tuto hodnotu ponechat na volbě  defaultní.

CW 3.0