Element pro členskou sekci - Katalog členů 2.0

Element Katalog členů nám umožňuje přehledné zobrazení jednotlivých členů členské sekce. Můžeme jej využít jak pro členy, např. při on-line kurzu, kde pak mohou mít přehled o dalších účastnících nebo třeba pouze pro naši vnitřní potřebu.

Pro vytvoření katalogu členů zvolíme na stránce možnost  Přidat element>pátá záložka Členská sekce>ikona Katalog členů.

Po kliknutí se dostáváme do editace elementu, kde najdeme dvě záložky:

  • KATALOG ČLENŮ
  • VZHLED KATALOGU

KATALOG ČLENŮ

V této záložce zvolíme  Nadpis katalogu, vybereme, zda chceme vypisovat Všechny členy nebo Jen vybrané členy. Dále nastavíme, kolik členů chceme, aby se nám zobrazovalo na stránce a kolik slov maximálně se nám bude zobrazovat v náhledu u každého člena.

VZHLED KATALOGU

V této záložce nastavíme vzhled zobrazování členů na stránce. Vybereme si, zda chceme zobrazovat členy na jeden řádek nebo do sloupců vedle sebe. Následně můžeme zvolit barvu tlačítka, která se zobrazí po najetí kurzorem na daného člena - jak to vypadá, můžeme vidět níže v Náhledu. Nakonec nastavíme Font jména a Font textu a klikneme na tlačítko ULOŽIT.

Náhled

Po přihlášení do Členské sekce má každý z členů možnost editovat svůj profil. K editaci se dostaneme po najetí kurzorem na ikonku s fotkou našeho profilu, kterou najdeme v pravém horním rohu našich stránek. Po najetí na ikonku se nám zobrazí dvě možnosti, z nichž klikneme na Můj profil.

Otevře se nám záložka Můj profil, ve které můžeme upravovat jednotlivé informace.

Pomohla vám tato nápověda? Děkujeme za vaše hodnocení :-) Ouuu, stala se nějaká chyba při odesílání hodnocení. Zkuste nás prosím ohodnotit později.