Propojení s GetResponse – nástrojem na email marketing

GetResponse je aplikace pro tvorbu formulářů, sloužících pro sběr kontaktů na webových stránkách a pro rozesílání e-mailů, automatických e-mailů nebo e-mailových kampaní.

Pro propojení aplikace s Miowebem budete nejprve potřebovat vytvořený účet. Pokud jste si jej ještě u GetResponse nevytvářeli, můžete tak učinit přímo na jejich úvodní stránce.

Propojení s webem (pomocí API klíče)

Jakmile budete mít účet u GetResponse vytvořený, můžete web s tímto nástrojem propojit. K tomuto budete vygenerovaný API klíč. Ten vytvořte následujícím postupem:

Po přihlášení do Vašeho GetResponse účtu klikněte vlevo nahoře na Menu Integrations and API.

Následně zvolte z nabídky API a klikněte na Generate API key.

Poté vás web vyzve, ať klíč pojmenujete – zde můžete zadat pro přehlednost například vaši doménu a změny následně uložte kliknutím na tlačítko Generate.

Nyní se zobrazí informace o novém klíči, kde si jej kliknutím na tlačítko Copy zkopírujte do schránky.Nyní stačí klíč pouze vložit na web. To provedete v Nastavení > Propojení aplikací.

V zobrazených možnostech vyberte GetResponse.

Do pole pro API klíč vložte klíč, který jste si zkopírovali v aplikaci GetResponse a změny uložte.

Po uložení uvidíte barevné logo GetResponse s fajfkou v zeleném kolečku značící, že je propojení v pořádku. V případě, že se tak nestane, nejsou údaje správné a je potřeba propojení opakovat podle výše uvedeného postupu. 

Pomohla vám tato nápověda? Děkujeme za vaše hodnocení :-) Ouuu, stala se nějaká chyba při odesílání hodnocení. Zkuste nás prosím ohodnotit později.

Potřebujete pomoct? Kontaktujte nás Kontaktujte nás