Patička webu

Patička je spodní ohraničení stránky, které se rozděluje na zápatí a obsahovou patičku.

Patičku webu nastavujete velmi obdobně jako hlavičku webu. Stejně se tak i chová. Jestliže upravíte patičku webu, změní se patička na všech stránkách, které používají globální patičku, tedy patičku webu.

V horním panelu jděte přes ikonu ozubeného kola do nastavení. Po kliknutí se vám zobrazí nastavení webu a dalších částí. V kategorii WEB zvolte Vzhled > Patička webu.

Box OBSAH PATIČKY

V obsahu patičky vytvoříte libovolnou patičku podle svého uvážení nebo použijete jednu z šablon, které jsme pro vás připravili. Tvorba této patičky je stejná jako tvorba stránky. Po uložení a stisknutí křížku vpravo nahoře odejdete z editace patičky.

Box ZOBRAZIT ZÁPATÍ

Jestliže tuto volbu aktivujete, zobrazí se vám na konci stránky zápatí, které obsahuje Copyright text, affiliate text a popřípadě ještě menu, které si v boxu nastavíte. Opět jsou tu základní možnosti jako výběr barvy, pozadí, fontu atd.

Box POKROČILÉ NASTAVENÍ

V tomhle případě nabízí box zatím jen možnost volby šířky patičky. Pokud nejste zkušenými uživateli, doporučujeme tuto hodnotu ponechat na volbě defaultní.

CW 3.0

Pomohla vám tato nápověda? Děkujeme za vaše hodnocení :-) Ouuu, stala se nějaká chyba při odesílání hodnocení. Zkuste nás prosím ohodnotit později.