Patička webu

Patička je spodní ohraničení stránky, které se rozděluje na  ZÁPATÍ a OBSAHOVOU PATIČKU.

Patičku webu nastavujeme velmi obdobně jako hlavičku webu. Stejně se tak i chová. Jestliže upravíte patičku webu, změní se patička na všech stránkách, které používají globální patičku, tedy patičku webu.

V horním panelu zvolíte záložku nastavení (ikona se třemi vodorovnými linkami). Po kliknutí se vám zobrazí nastavení webu a dalších částí. V kategorii WEB zvolte Vzhled > Patička webu.

Box OBSAH PATIČKY

V obsahu patičky si můžete vytvořit libovolnou patičku podle svého uvážení nebo použít jednu z šablon, které jsme pro vás připravili. Tvorba této patičky je potom stejná jako tvorba stránky. Po uložení a stisknutí křížku vpravo nahoře, odejdete z editace patičky.

Box ZOBRAZIT ZÁPATÍ

Jestliže tuto volbu aktivujete, zobrazí se vám na konci stránky zápatí, které obsahuje Copyright text, affiliate text a popřípadě ještě menu, které si v boxu můžete nastavit. Opět jsou zde základní nastavovací možnosti jako je výběr barvy, pozadí, fontu atd…

Box POKROČILÉ NASTAVENÍ

Zde box nabízí zatím pouze možnost volby šířky patičky. Pokud nejste zkušenými uživateli, doporučujeme tuto hodnotu ponechat na volbě defaultní.

Pomohla vám tato nápověda? Děkujeme za vaše hodnocení :-) Ouuu, stala se nějaká chyba při odesílání hodnocení. Zkuste nás prosím ohodnotit později.