Základní nastavení stránky 3.0

Občas se stane, že u již vytvořené stránky chcete změnit její URL, název nebo to, pod jakou stránku bude spadat. Toto upravujete přes "Základní nastavení".

V levem panelu zvolte sloupec "STRÁNKA" a poté klikněte na "Nastavení stránky". Dále zvolte "Základní nastavení" a tím se vám otevřou možnosti úprav pro danou stránku.

Zde můžete upravit název stránky. Kromě toho také můžete upravit URL stránky. URl se vždy píše bez mezer a dikritiky. I přesto, že byste tyto pravidla nedodrželi, po kliknutí mimo textové pole si MioWeb automaticky URL upraví do správné podoby.

Ke stránce můžete také připojit nebo upravit její popis. Volte výstižný text, který není zbytečně dlouhý,

Stránku také můžete zařadit jako podstránku pod jinou stránku a zvolit jí pořadí. To se dělá například pokud máte například nadřazenou kategorii "Auta" a jako podstránky třeba "Modré auto", "Bílé auto" a tak dále.

TIP: Musíte vždy použít URL, která není obsazena jinou stránkou. Pokud chcete vytvořit jinou stránku se stejnou URL, je potřeba tu stávající nejprve smazat, nebo přepsat její URL.

Poslední možností je volba náhledové obrázku. Ten se hodí pokud budete například používat element Katalog nebo jiný výpis stránek.