Affiliate - nastavení provizního systému 3.0

Zakoupili jste si a začali používat MioWeb. Už jste zjistili, jak lehce se s ním pracuje, možná jste jej i doporučili někomu dalšímu. A takovým doporučením můžete svou investici získat zpět a přivydělat si.

Pokud sami MioWeb nevlastníte, ale přesto byste jej rádi doporučovali, můžete samozřejmě také, ale u affiliate nejlépe funguje, když doporučujeme to, s čím máme vlastní pozitivní zkušenost.

Za přivedení nového zákazníka získáte provizi, a to pomocí partnerského programu, kterému se říká AFFILIATE.

Affiliate funguje tak, že se zaregistrujete u partnera, jehož produkty chcete propagovat a doporučovat, v tomto případě u MioWeb s.r.o. Můžete doporučovat buď aktivně nebo pasivně. Aktivně tím způsobem, že někomu pošlete přímo odkaz na zakoupení MioWebu, třeba kamarádovi, kterému se líbí Váš web a chtěl by jej také. Pasivně pak způsobem, že na svůj web umístíte odkaz na MioWeb, a pokud si skrze něj někdo MioWeb zakoupí, vy získáte provizi.

K tomu, abyste mohli MioWeb pomocí affiliate propagovat, je potřeba se do partnerského programu zaregistrovat.

Registrace do affiliate programu

Jděte na stránku partneri.proaffil.cz/mioweb

Vyplňte požadované údaje, tedy jméno, příjmení, e-mail a telefon. Po přečtení obchodních podmínek označte souhlas a registrací a potvrďte.

Výběr provizního programu a kampaně

Po přihlášení klikněte v levé části na rozklikávací menu s textem  Všechny provizní programy > Provizní program MioWeb s.r.o.

Následně ve vedlejším menu klikněte na Všechny kampaně > MioWeb 3.0

Zobrazí se stránka s odkazy ke sdílení a propagaci přímo saším unikátním affiliate kódem, který následně použijete buď přímo či nepřímo k propagaci MioWebu. Pod affiliate kódem najdete i odkaz na reklamní bannery, které můžete rovněž na vašem webu použít. 

Dále můžete využít přímého sdílení na Facebooku nebo Twitteru kliknutím na příslušné tlačítko.

Vložení affiliate odkazu do MioWebu

V MioWebu můžete odkaz jednoduše vložit do patičky přes horní panel a volbu Nastavení (ikona tří pruhů) > WEB > Nastavení > Affiliate a do pole Váš affiliate odkaz vložte odkaz, který jste si zkopírovali.

Pomohla vám tato nápověda? Děkujeme za vaše hodnocení :-) Ouuu, stala se nějaká chyba při odesílání hodnocení. Zkuste nás prosím ohodnotit později.