Jak vložit příspěvky z Instagramu

Pokud na svém webu chcete zobrazit vaše příspěvky Instagramu, použijte k tomu plugin do WordPressu Instagram Feed.

Instalace pluginu

V administraci vašeho webu se přepněte do WordPressu.

V levém menu zvolte Pluginy > instalace pluginů > Vpravo do vyhledávání zadejte Instagram Feed > Nainstalujte a aktivujte plugin

Podrobný návod, jak instalovat pluginy najdete v nápovědě zde:  Instalace pluginů

Nastavení příspěvků

Propojení pluginu s Instagramem

Aby se příspěvky mohly zobrazovat, je potřeba plugin propojit s vašim Instagramovým účtem. 

V levém menu Pluginy > přehled pluginů > Instagram Feed (zkontrolujte, že je aktivovaný - svítí modře a je tam tlačítko deaktivovat) > Setings 

Zobrazí se vám okno s první záložkou. Zde klikněte na modré tlačítko s logem Instagramu a textem Log in and get my Access Token and User ID. 
Mioweb se vám propojí s Instagramem a zobrazí se Access Token a User ID. Nyní klikněte na modré tlačítko Use This Token. 

Nastavení účtu

Do kolonky Show Photos From je potřeba nastavit ID účtu, jehož příspěvky se budou zobrazovat. Pokud chcete zobrazovat vlastní příspěvky, pak zadejte User ID, které vidíte o řádek výše.

V případě, že chcete zobrazit příspěvky někoho jiného, musíte znát jeho ID. To zjistíte zadáním Instagramového jména dané osoby do vyhledávače zde:  Vyhledávač Instagram ID

Uložte změny kliknutím na modré tlačítko Uložit změny.

Pro zobrazování příspěvků podle #hastagu je potřeba plugin upgradovat na tarif PRO.

Nastavení zobrazování

Jak se mají příspěvky zobrazovat nastavíte na druhé záložce Customize. Zde nastavte šířku, výšku, barvu pozadí, šířku a počet sloupečků, počet příspěvků atd.

Vložení příspěvků do Miowebu

Pokud jste vše nastavili, můžete vložit instagramové příspěvky na vaši stránku. V záložkách pluginu se přepněte na 3. Display Your Feed a zkopírujte si ShortCode do schránky.

Přejděte na vaši stránku, kde chcete mít Instagramové příspěvky zobrazené, přidejte  element HTML a vložte do něho ShortCode ze schránky.

Uložte změny na stránce a stránku obnovte.

Plugin pro instagramové příspěvky nelze vložit do řádku na stránku blogu. Pokud přesto chcete mít instagramové příspěvky a blogu, vložte je do sidebaru pomocí widgetu Custom HTML.

Pomohla vám tato nápověda? Děkujeme za vaše hodnocení :-) Ouuu, stala se nějaká chyba při odesílání hodnocení. Zkuste nás prosím ohodnotit později.