Ukládání a náhled stránky

Ukládání stránky

Jakmile vytvoříte obsah stránky, je dobré jej průběžně ukládat.

K tomu slouží tlačítko ULOŽIT v pravém horním rohu stránky. Pokud se na stránce nacházejí neuložené změny, v pravném horním rohu tlačítka uvidíte červený trojúhelník, který po uložení zmizí.

Náhled stránky

Pokud se chcete podívat, jak bude vaše stránka vypadat při zobrazení na internetu, uděláte to tak, že v pravém horním rohu kliknete na ikonku očička. Tím zmizí ovládací panely a zůstane jen horní ovládací lišta.

Náhled zavřete kliknutím na Zavřít náhled, opět vpravo nahoře.

Podívat se můžete také na to, jak vaše stránka bude vypadat na různých zařízeních. Kliknutím na ikonku vámi zvoleného náhledu zjistíte, jak bude stránka vypadat na telefonu, tabletu, PC.

Chcete-li vidět stránku kompletně jako návštěvníci vašeho webu (bez horní lišty), otevřete si web v anonymním okně či v jiném prohlížeči bez toho, aniž byste byli přihlášeni v administraci. Tímto způsobem lze zobrazit pouze publikované stránky webu, nikoli stránky uložené jako koncept.

Pomohla vám tato nápověda? Děkujeme za vaše hodnocení :-) Ouuu, stala se nějaká chyba při odesílání hodnocení. Zkuste nás prosím ohodnotit později.