Jak vložit příspěvky z Instagramu 2.0

Pokud na svém webu chcete zobrazit vaše příspěvky Instagramu, použijte k tomu plugin do WordPressu Smash Balloon Social Photo Feed.

Instalace pluginu

V administraci vašeho webu se přepněte do WordPressu (ikonka W vpravo nahoře, popř. najeďte na svou profilovou fotku a klikněte na odkaz "Do WordPressu").

V levém menu zvolte Pluginy > Instalace pluginů > Vpravo do vyhledávání zadejte Instagram Feed > Nainstalujte a Aktivujte plugin

Podrobný návod, jak instalovat pluginy najdete v nápovědě zde: Instalace pluginů

Nastavení příspěvků

Propojení pluginu s Instagramem

Aby se příspěvky mohly zobrazovat, je potřeba plugin propojit s vašim Instagramovým účtem. 

V levém menu klikněte na Instagram Feed (pokud se zde tento odkaz nezobrazuje, nemáte plugin aktivovaný, nebo nainstalovaný - viz.

Zobrazí se Vám okno, ve kterém bude nastavení daného pluginu. Zde klikněte na modré tlačítko Connect an Instagram account. Následně zvolte možnost Personal a klikněte na tlačítko Connect. Pokud jste v prohlížeči k tomuto účtu přihlášení, načte se automaticky. Pokud přihlášení nejste, bude po Vás web vyžadovat přihlášení k profilu, se kterým chcete web propojit. Jakmile se přihlásíte, zobrazí se profil v zeleném obdélníku na úvodní stránce pluginu.

Nastavení zobrazování

Jak se mají příspěvky zobrazovat nastavíte na druhé záložce Customize. Zde nastavte šířku, výšku, barvu pozadí, šířku a počet sloupečků, počet příspěvků atd.

Vložení příspěvků do Miowebu

Pokud jste vše nastavili, můžete vložit instagramové příspěvky na vaši stránku. V záložkách pluginu se přepněte na 3. záložku Display Your Feed a zkopírujte si ShortCode do schránky. ShortCode je kód, který se zobrazuje mezi hranatými uvozovkami a zastupuje zobrazení potřebného obsahu.

Přejděte na vaši stránku, kde chcete mít Instagramové příspěvky zobrazené, přidejte element HTML a vložte do něho ShortCode ze schránky.

Uložte změny na stránce a stránku obnovte.

Plugin pro instagramové příspěvky nelze vložit do řádku na stránku blogu
Pokud přesto chcete mít instagramové příspěvky na blogu, vložte je do sidebaru pomocí widgetu Vlastní HTML.

Pomohla vám tato nápověda? Děkujeme za vaše hodnocení :-) Ouuu, stala se nějaká chyba při odesílání hodnocení. Zkuste nás prosím ohodnotit později.