Vytvoření e-shopu na webu

Pokud máte ve vašem tarifu zakoupený Prodejní modul, na kterém lze provozovat e-shop, můžete online obchod založit na svém webu podle následujícího návodu.

Klikněte v administraci Miowebu na ikonku "Nastavení". Potom v levém administrativním menu srolujte až dolů a v sekci "ESHOP" zvolte "Vytvořit eshop".

Prodejní modul pro e-shop je potřeba mít propojený s prodejní aplikací FAPI, která zajišťuje automatické vystavování a zasílání faktur. Bez FAPI nebude e-shop funkční. Zde najdete přehled tarifů.

Jestliže FAPI již máte zakoupené a zároveň propojené s webem, na kterém právě vytváříte e-shop, dojde k okamžitému založení e-shopu na webu a vy můžete ihned začít s nastavením e-shopu.

Pokud FAPI nemáte zakoupené nebo není propojené s webem, ukáže se vám následující tabulka. V případě, že FAPI teprve potřebujete pořídit, přejděte na tlačítko "VYTVOŘIT FAPI ÚČET" a vyberte jeden z tarifů aplikace. V případě, že FAPI už máte, doplňte údaje do políček "Přihlašovací jméno" a "API klíč" a potvrďte tlačítkem "PROPOJIT S FAPI". Oba údaje naleznete přímo ve FAPI, viz nápověda  Propojení s FAPI - nástrojem pro online prodej a fakturaci.

Po správném propojení webu s FAPI, dojde k založení e-shopu na webu.