Typy stránek v členské sekci

V členské sekci můžete, stejně jako u jiných stránek webu, použít jakoukoli šablonu - prázdnou, obsahovou a další. Šablonu volíte podle potřeby. Někdy chcete členům poskytnout pouze určitý obsah, který nebude jinde přístupný, jindy použijete členskou sekci pro nějaký kurz.

V případě kurzu pak můžete velice dobře využít členské šablony. Nyní si je představíme a ukážeme, jak je pro členskou sekci využít. Přednastavené šablony není nutné používat a můžete si vytvořit zcela vlastní stránky pro členské sekce.

Šablona nástěnka

Pokud máte např. on-line kurz, který se skládá z jednotlivých lekcí, pak můžete použít právě tuto šablonu. Do horní části lze uvést základní informace a připojit video, případně video vyměníte za obrázek či další text, jak potřebujete, pomocí smazání elementu a vložení jiného.

Níže pak je právě výpis lekcí. Lekce vytvoříte jako podstránky nástěnky a zde pak zvolíme jejich zobrazení.

Můžete využít i druhou šablonu, která je podobná, ovšem pouze s nadpisem, bez videa. Potřebné řádky a elementy samozřejmě můžeme doplnit, jak potřebujete.

Pokud se každá lekce skládá ještě z dalších dílčích kroků, pak tyto kroky vytvoříte opět jako jednotlivé stránky, resp. podstránky příslušné lekce. Pro zobrazení seznamu úkolů v lekci můžete využít šablonu stránky s obsahem lekce.

Nebo samozřejmě můžete tvořit vlastní strukturu stránky a do ní pak, jako jeden z elementů, vložit seznam lekcí.