Přihlašovací stránka do členské sekce

Ke každé členské sekci potřebujete přihlašovací stránku, přes kterou budou členové do členské sekce přistupovat.Zde si ukážeme, jak přihlašovací stránku vytvořit a jak ji přiřadit k členské sekci.

1. Možnost

V horní liště zvolte ikonu plus a vyberte "Nová stránka". Zadejte název stránky, URL se vepíše (případně můžete upravit).

Šablonu stránky zvolte "Členské" a níže najděte kategorii "Šablony přihlašovacích stránek". Vyberte jednu z přednastavených šablon a uložte.

Vytvořený formulář v nové stránce ještě musíte přiřadit k příslušné členské sekci. Najeďte myší na formulář a klikněte na ikonu tužky. V levém panelu klikněte na roletku a vyberte tu členskou sekci do které chcete uživatele přes tento formulář přihlašovat. Stránku poté nezapomeňte uložit.

2. Možnost

Nemusíte ale používat jen přednastavené šablony, ale přihlašovací stránku si můžete vytvořit zcela podle vás. V této stránce ale musíte přidat element "Přihlašovací formulář" a v jeho nastavení vybrat členskou sekci, do které chcete uživatele přihlásit přes tento formulář. Opět poté stránku uložte.

Přidání stránky do členské sekce

Nyní přiřadíme vytvořenou přihlašovací stránku k dané členské sekci. V horní liště zvolte "Nastavení" (ikona tří pruhů). Poté v levém panelu vyberte "Členské sekce" a u členské sekce, kterou chcete nastavit zvolte "Nastavení". V boxu "STRÁNKY ČLENSKÉ SEKCE" otevřete roletku u "Přihlašovací stránka" a vyberte vámi vytvořenou přihlašovací stránku. Poté uložte a můžete z nastavení odejít.