Element Odpočet 2.0

Element Odpočet používáme k zobrazené zbývajícího času například akce na produkt. V tomto návodu se dozvíte, jak s ním pracovat.

Element přidáte přes tlačítko Přidat element > záložka Základní > ikona Odpočet.

Pokud chcete nastavit pevné Datum odpočtu, vyplňte ho do stejnojmenného pole. Pomůže vám s tím kalendář, který se zobrazí po kliknutí do pole.

Pokud použijete element Odpočet v kampani, může se každému uživateli odpočítávat jiný čas. Využijete k tomu pole Nastavit odpočet relativně od vstupu návštěvníka do kampaně. Záležet bude na tom, kdy vstoupil do kampaně poprvé. Pokud tedy máte kampaň, kterou si může zákazník č.1 otevřít hned první den, bude mít jeho odpočet jinou hodnotu než zákazník č.2, který kampaň poprvé navštíví například o týden později.

Odpočet můžete nastavit v řádu dní, hodin a dokonce i minut. Chcete vytvořit kampaň, ve které bude mít zákazník třeba jen 30 minut na provedení akce? Do pole pro minuty vložte hodnotu 30.

Nově si můžete nastavit tři režimy, podle kterých se odpočet nastaví:

  • Nastavení začátku odpočtu od půlnoci dne vstupu do kampaně znamená, že se k nastavenému počtu dní, hodin a minut přičte čas zbývající do půlnoci dne, ve kterém zákazník vstoupí do kampaně. Pokud si například nastavíte odpočet na 30 minut, tak odpočet vždy skončí 30 minut po následující půlnoci.
  • Nastavení začátku odpočtu od začátku dne vstupu do kampaně znamená, že se od nastaveného počtu dní, hodin a minut odečte čas, který uplynul od začátku dne, ve kterém zákazník vstoupí do kampaně. Pozor, pokud si nastavíte odpočet třeba jen na pár hodin a při této možnosti by tak byl výsledný odpočet nulový, považuje se za promeškaný a začne se počítat až od následujícího dne. Tato možnost je vhodná v případě nastavení odpočtu na několik dní.
  • Nastavení začátku odpočtu od času vstupu do kampaně způsobí, že se odpočet bude počítat přesně od okamžiku, kdy zákazník vstoupí do kampaně. Díky tomu je možné používat odpočty i na krátké časové úseky jako nahoře uvedených 30 minut.

Pokud použijete odpočet například k dočasně trvající akci, můžete po vypršení času v odpočtu návštěvníky začít přesměrovávat na jinou stránku. Toto se nastavuje v části Po skončení odpočtu přesměrovat na:. Tady si vyberete ze seznamu stránek tu, na kterou chcete zákazníka po skončení odpočtu přesměrovat (vložit můžete také přímo URL adresu stránky).

Vzhled odpočtupak upravíte na stejnojmenné záložce.

Náhled

Pomohla vám tato nápověda? Děkujeme za vaše hodnocení :-) Ouuu, stala se nějaká chyba při odesílání hodnocení. Zkuste nás prosím ohodnotit později.