Element Čísla 2.0

Element Čísla využijeme v případě, že se chceme pochlubit jakýmkoliv údajem, například o počtu stažení e-booku nebo zakoupení kurzu. V tomto návodu se dozvíte, jak na to.

Element přidáme přes tlačítko Přidat element>záložka Základní>ikona Čísla.

Po kliknutí se dostáváme do editace elementu, kde máme dvě záložky:

  • ČÍSLA
  • VZHLED

ČÍSLA

V této záložce můžeme nastavit více čísel najednou v rámci jednoho elementu. Klikneme tedy na Přidat číslo a poté se nám otevře okno pro nastavení čísla. Zde máme na výběr varianty Zadat číslo nebo Načíst číslo.

Tato varianta slouží k zobrazení námi přednastaveného čísla, které je pevné a nemění se.

Načíst číslo

Tato varianta nám po zakliknutí nabídne možnost vybrat nějaký náš SmartEmailing seznam a zobrazit počet kontaktů v něm. Toto se hodí například tehdy, když chceme nechat zobrazit kolik lidí si aktuálně stáhlo e-book.

Níže pak vyplníme jednotku, které se zobrazí za číslem a také můžeme zadat text, který bude zobrazen pod číslem.

TIP: Pokud chceme mít mezi číslem a jednotkou mezeru, pak je potřeba ji zadat použitím mezerníku před textem v poli jednotka

VZHLED

V této záložce nastavujeme styl zobrazení čísla, počet sloupců, na které má být element rozdělen, pokud zadáváme více čísel, a fonty čísla a textu.

Náhled

Pomohla vám tato nápověda? Děkujeme za vaše hodnocení :-) Ouuu, stala se nějaká chyba při odesílání hodnocení. Zkuste nás prosím ohodnotit později.