Element pro sociální sítě - Page plugin 2.0

Element Like box zobrazuje tlačítko "To se mi líbí" společně s boxem s příspěvky nebo avatary těch, kterým se FB stránka líbí. V tomto návodu se dozvíte, jak na to.

Element přidáme přes tlačítko Přidat element>druhá záložka Sociální sítě>ikona Page plugin.

Otevře se nám okno s jednoduchým nastavením, které začíná polem pro URL Facebookové stránky. Do tohoto pole zadáváme adresu naší facebookové stránky projektu. Tu získáme tak, že na FB půjdeme na zeď našeho projektu a zkopírujeme obsah v adresním řádku, tedy URL aktuální stránky. Tu poté vložíme do pole pro URL FB stránky.

Druhým důležitým nastavením je Výška elementu. Tu do pole zadáváme v pixelech a volíme si tak, kolik avatarů necháme zobrazit. To také platí pro vypisování příspěvků, které si můžeme nechat zobrazit, když zaškrtneme políčko v nastavení o pár míst níže. Pokud pole pro výšku necháme prázdné, zobrazí se nám element s boxem, který bude zobrazovat cirka 3 řady. Výšku je tak dobré trochu vyladit.

Dále si volíme barevné schéma, které Facebook nabízí a poté již zmíněné zaškrtávání toho, co chceme zobrazit. Volba ohraničení ohraničí jemnou linkou celý element. Ostatní možnosti jistě není třeba popisovat.

Náhled

Jestliže se vám Page plugin nezobrazuje, důvodem může být nastavené omezení na vaší stránce na Facebooku. Zkontrolujte, zda nemáte svou stránku omezenou pro návštěvníky od určitého věku nebo na určitém území.

Pomohla vám tato nápověda? Děkujeme za vaše hodnocení :-) Ouuu, stala se nějaká chyba při odesílání hodnocení. Zkuste nás prosím ohodnotit později.