Element pro členskou sekci - Registrační formulář 2.0

Element Registrační formulář používáme pro registrace zdarma. Pokud tedy chceme poskytnout někomu obsah v členské sekci zdarma, použijeme tento formulář.

Element přidáme přes tlačítko Přidat element>pátá záložka Členská sekce>ikona Registrační formulář.

Po kliknutí se dostáváme do editace elementu, kde najdeme dvě záložky:

  • ZÁKLADNÍ NASTAVENÍ
  • VZHLED FORMULÁŘE

ZÁKLADNÍ NASTAVENÍ

Zde vybereme členskou sekci, kam se mají klienti registrovat, dále úroveň, pokud máme i úrovně placené a také zvolíme, zda chceme registraci umožnit i stávajícím klientům, kteří ale mají přístup například do jiné členské sekce nebo úrovně.

V dalším poli zadáváme URL adresu stránky, na kterou chceme klienta přesměrovat po dokončení registrace. Většinou to bývají různé děkovací stránky nebo přímo stránka s členským obsahem. Pokud chceme dostávat informaci e-mailem o registraci každého klienta, vyplníme do dalšího pole naší e-mailovou adresu.

Tento typ registrace se logicky vyhýbá fakturačnímu systému, který kontakty přidává do seznamu v aplikaci SmartEmailing. Jestliže aplikaci máme a chceme kontakty, registrované přes tento typ formuláře, přidávat do seznamu, musíme do posledního pole v záložce přidat ID seznamu. ID najdeme hned vedle názvu seznamu v administraci SE.

VZHLED FORMULÁŘE

Zde si vybíráme styl formulářových polí, druh písma a barevné pozadí polí.

Poté již stačí nastavit pouze vzhled tlačítka. K nastavení najdete více zde.

Náhled

Pomohla vám tato nápověda? Děkujeme za vaše hodnocení :-) Ouuu, stala se nějaká chyba při odesílání hodnocení. Zkuste nás prosím ohodnotit později.