Jak vrátit zpět změny na stránce 2.0

Když na webu například nedopatřením smažete řádek, který chcete na stránce ponechat, a potom omylem uložíte změny, můžete obnovit předchozí verzi stránky pomocí této nápovědy.

Přejděte do administrace WordPressu a přes položku v levém menu Stránky otevřete Přehled stránek. Klikněte na název konkrétní stránky, kterou potřebujete obnovit, a tím se dostanete do její editace. Vpravo uvidíte v sekci Publikovat položku Starší verze. Klikněte zde na odkaz Porovnat.

Když přejdete do editace starších verzí, posuňte kulatý posuvník na ose doleva a tím vyhledáte požadovanou verzi webu. Jakmile najdete verzi, kterou potřebujete, klikněte na tlačítko Obnovit zvolenou verzi. Nelekněte se, že ve WordPressu bude vypadat stránka z Miowebu jako změť nesouvislých znaků. To je v pořádku, stránka se obnoví správně. Po obnově stránky přejděte zpět do administrace Miowebu přes ikonku domečku v levém horním rohu a zkontrolujte, zda jste pro obnovu zvolili správnou verzi stránky.

Pomohla vám tato nápověda? Děkujeme za vaše hodnocení :-) Ouuu, stala se nějaká chyba při odesílání hodnocení. Zkuste nás prosím ohodnotit později.