Přesměrování stránky

Jestliže potřebujete přesměrovávat danou stránku, můžete si vybrat hned z několika možností, jak přesměrování nastavit. Všechny najdete v nastavení pro přesměrování:

V levém panelu zvolte STRÁNKA > nastavení stránky > Přesměrovat stránku. Nyní se vám otevře nabídka, jak a kam chcete stránku přesměrovávat.

POZOR

Přesměrování stránek funguje pouze v nepřihlášeném režimu. Jestliže jste přihlášeni v administraci Miowebu, přesměrování pro vás nebude fungovat.

Druhy přesměrování

Trvalé přesměrování 

V první poli vyberte stránku, na kterou má být návštěvník přesměrováván a od chvíle uložení se bude stránka přesměrovávat.

Dočasné přesměrování

Můžete si nastavit konkrétní datum a čas, kdy se má stránka začít přesměrovávat. Vhodné například při vypršení akce na stránce.

Zde najdete ještě možnost přesměrovávat návštěvníky individuálně od počtu X dní od vstupu do kampaně. Toto nastavení funguje pouze v případě, že máte stránku nastavenou a zařazenou v nějaké kampani. (Kampaně jsou dostupné v tarifu Mioweb Member a Profi)

Přesměrování mobilního zařízení

Pokud váš návštěvník vstupuje na vaši stránku z mobilního zařízení, můžete ho přesměrovat na jinou stránku.

Pomohla vám tato nápověda? Děkujeme za vaše hodnocení :-) Ouuu, stala se nějaká chyba při odesílání hodnocení. Zkuste nás prosím ohodnotit později.