Element pro sociální sítě - Page plugin

Element Like box zobrazuje tlačítko "To se mi líbí" společně s boxem s příspěvky nebo avatary těch, kterým se FB stránka líbí. V tomto návodu se dozvíte, jak na to.

Chycením a umístěním na vybrané místo jej vložíte do stránky.

Najeďte do prostoru elementu, čímž se zobrazí kontextové menu elementu vpravo nahoře a klikněte na ikonu tužky. Tím se dostanete do jeho nastavení.

V levém panelu najdete dvě záložky - Obsah a Pokročilé.

Obsah

Nastavení začíná polem pro URL vaší Facebookové stránky. Do tohoto pole zadáváme adresu vaší Facebookové stránky projektu. Tu získáte tak, že na FB půjdete na zeď vašeho projektu a zkopírujete obsah v adresním řádku, tedy URL aktuální stránky. Tu poté vložíte do pole pro URL FB stránky.

Šířka a výška - Níže najdete možnost zadat výšku a šířku elementu. Hodnoty, které jsou přednastavené jsou doporučené, avšak nejsou striktní, takže můžeme oba parametry přenastavit.

Zobrazit a Nastavení - Zde najdete několik možností, jak si element přizpůsobit a celý plugin od Facebooku nastavit. Doporučujeme si vše vyzkoušet zapnutí a vypnutím, abyste věděli, co která funkce dělá.

Jestliže se vám Page plugin nezobrazuje, důvodem může být nastavené omezení na vaší stránce na Facebooku. Zkontrolujte, zda nemáte svou stránku omezenou pro návštěvníky od určitého věku nebo na určitém území.

Pokročilé

Pokročilé nastavení je u všech elementů stejné. Můžete se tedy řídit tímto návodem pro pokročilé nastavení.