Element Vlastnosti

Element Vlastnosti použijete k nastínění hlavních vlastností vašeho produktu. V tomto návodu se dozvíte, jak na to.

Jestliže chcete umístit do vaší stránky vlastnost, použijte element Vlastnosti. Chycením a umístěním na vybrané místo jej vložíte do stránky. Pokud jej na vašem monitoru nevidíte, popojeďte níže v nabídce elementů.

Kliknutím do prostoru elementu nebo na ikonu tužky se dostanete do jeho nastavení.

V levém panelu najdete záložky:

  • Vlastnosti
  • Vzhled
  • Pokročilé

VLASTNOSTI

Na první záložce panelu přidáte vlastnost kliknutím na přidat vlastnost. Upravíte ji pak kliknutím na tužku.

Rozbalí se vám nabídka, kde můžete nahrát vlastní obrázek nebo vybrat z nabídky ikon. Vlastnosti dáte svůj vlastní podpis a text, přidáte text tlačítka a přiřadíte tlačítku akci, která se stane po kliknutí na něj. Z nabídky stránek vyberete, na kterou chcete po kliknutí přesměrovat. Chcete-li zadat vlastní URL, popojedete posuvníkem tak, aby se rozsvítilo (modře podbarvilo) ON a zadáte stránku, na kterou chcete odkázat.

VZHLED

Na záložce Vzhled vyberete z nabídky v roletce počet sloupců, v kolika se ikony budou zobrazovat. Dále zvolíte styl vzhledu elementu a nastavíte velikost ikony a její barvu.

Další možností, kterou zde najdete, je volba stylu ikonky, kterou jste si vybrali. Velikost nadpisu a textu si nastavíte po kliknutí na ozubené kolečko vedle nápisu Font nadpisu (Font textu).

POKROČILÉ

Pokročilé nastavení je u všech elementů stejné. Můžete se tedy řídit tímto návodem pro pokročilé nastavení.

Pomohla vám tato nápověda? Děkujeme za vaše hodnocení :-) Ouuu, stala se nějaká chyba při odesílání hodnocení. Zkuste nás prosím ohodnotit později.