Element Reference

Element Reference se používá k výpisu referencí od klientů. V tomto návodu se dozvíte, jak na to.

Jestliže chcete umístit do vaší stránky reference, použijte element Reference. Chycením a umístěním na vybrané místo jej vložíte do stránky. Pokud jej na vašem monitoru nevidíte, popojeďte níže v nabídce elementů.

Kliknutím do prostoru elementu nebo na ikonu tužky se dostanete do jeho nastavení.

V levém panelu najdete záložky:

  • Obsah
  • Vzhled
  • Slider
  • Pokročilé

OBSAH

Na záložce obsah přidáte 1 - x referencí.

Reference upravíte kliknutím na ikonku tužky.

Po kliknutí na tužku se vám objeví panel, ve kterém zadáte text reference, jméno, firmu nebo pozici a přidáte fotografii. Při přidání fotografie postupujete stejně jako při přidání jakéhokoliv jiného obrázku. 

VZHLED

Na záložce Vzhled si zvolíte počet sloupců, v jakém se budou reference zobrazovat (vyberete si z nabídky v roletce). Po kliknutí na obrázek reference se rozbalí nabídka stylu zobrazení, ze které si vyberete variantu, která vám vyhovuje nejvíce.

Pokud chcete zvětšit nebo zmenšit text u reference, klikněte na ozubená kolečka a následně posuvníkem vyberte velikost.

SLIDER

Referencím můžete také nastavit, aby se zobrazovaly jako slider. Možnost aktivujete tak, že posuvníkem popojedete tak, aby se rozsvítilo ON. Poté vám přibudou možnosti, kde nastavíte typ animace, vybírat můžete mezi prolínáním a mezi posunutím zprava doleva .

Pokud zapnete autoplay (ON), budou se reference měnit automaticky, také máte možnost zobrazit nebo skrýt navigaci.

Nastavíte barevné schéma bodů, které se zobrazují pod referencemi a nastavíte dobu zpoždění slidů, to znamená dobu, po kterou se bude reference ukazovat, než se promění a délku animace, cože je doba proměny jednotlivých snímků.

POKROČILÉ

Pokročilé nastavení je u všech elementů stejné. Můžete se tedy řídit tímto návodem pro pokročilé nastavení.

Pomohla vám tato nápověda? Děkujeme za vaše hodnocení :-) Ouuu, stala se nějaká chyba při odesílání hodnocení. Zkuste nás prosím ohodnotit později.