Jak nastavím souhlas se zpracováním osobních údajů v elementu formulář?

Element formulář - Vlastní formulář na e-mail, umožňuje mnoho variant nastavení. V této nápovědě uvidíte, jak konkrétně nastavit zaškrtávací políčko Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Jakmile budete mít formulář vytvořený podle této nápovědy:  Element formulář, konkrétně Vlastní formulář na e-mail, vytvoříte požadované políčko tak, že kliknete na tlačítko Přidat pole. 

Kliknutím na ikonku tužky se dostanete do editace pole.

Dále pole pojmenujete, můžete zvolit možnost Povinné pole (možnost aktivujete popojetím posuvníku do polohy ON) a následně z roletky Typ pole vyberte variantu Souhlas (zaškrtávátko).

Do pole Text odkazu napište například následující formulaci, do které vložíte odkaz na stránku s informacemi o zpracování údajů:

Souhlas se zpracováním <a href=zpracovani-osobnich-udaju>osobních údajů</a>

Část mezi tagy kódu <a href=...> a </a> bude text s aktivním odkazem. Po tagu <a href= napište URL adresu stránky, na které se nachází informace o zpracování údajů. Tuto stránku je potřeba mít vytvořenou předem a její podobu URL adresy, kterou zadáte do odkazu, zjistíte v Nastavení stránky > Základní nastavení > URL adresa stránky. Nezapomeňte nastavení uložit kliknutím na HOTOVO.

Náhled