Jak vytvořit Evergreen kampaně

V každé kampani máte možnost vybrat si, jakým způsobem klientům jednotlivé stránky s obsahem zdarma zpřístupníte. Můžete nastavit buď přesný datum a čas, nebo pouze prostřednictvím e-mailu (nejlépe pomocí aplikace SmartEmailing) posíláte odkaz na další obsah zdarma v určitých časových intervalech.

Pro volbu jedné z možností nám v Miowebu slouží evergreen a nyní si ukážeme, jak jej nastavit.

Z horní lišty klikněte na "Nastavení (ikona se třemi pruhy) a následně na "Kampaně". Z další nabídky vyberte "Správa kampaní"

Nyní vyberte druhou záložku "Nastavení". zde uvidíte několik možností nastavení a níže možnost aktivovat Evergreen mód. 

Evergreen není aktivován

Stránky s obsahem zdarma budou přístupné ihned, případně v předem určený čas, který jsme zadali v nastavení stránky s obsahem zdarma.

Evergreen je aktivován

Stránky s obsahem zdarma budou přístupné pouze pro ty, kteří mají k dispozici odkaz na danou stránku. Pokud jsme u stránky nastavili čas zveřejnění, toto nastavení se při aktivním evegreen módu deaktivuje.

Nyní se podívejte o kousek výše, konkrétně k poli "Přístupový bod". Zde je defaultně nastaveno číslo 1199, ale můžete si zvolit jakékoliv jiné. Proto, aby se klient dostal na stránku s obsahem zdarma, je potřeba mu k URL stránce přidat tento kód. Celá URL tak bude vypadat takto: www.nazevdomeny.cz/nazevstranky/ ?setuser=1199