Instalace pluginů 2.0

Pokud potřebujete rozšířit funkce webu o určitou další funkci, lze ji doplnit pomocí tzv. pluginu pro WordPress.

Po přihlášení do administrace Miowebu přejděte do horního menu Nastavení > Nastavení WordPressu > v levém sloupečku vyberte Pluginy. Zde vidíte přehled všech vašich nainstalovaných pluginů. V tomto místě je můžete také aktivovat, deaktivovat, nebo smazat.

Vyhledávání pluginů

Nyní klikněte na Instalace pluginů.

Tím jste se dostali do nabídky pluginů, které vám nabízí Wordpress. Pokud hledáte konkrétní plugin, zadejte jeho název do vyhledávacího pole vpravo. V případě, že neznáte přesný název pluginu, pokuste se napsat jeho funkci v anglickém jazyce. 

Příklad:  Hledáte plugin proti SPAMu - napište do vyhledávacího pole spam nebo anti spam a potvrďte.

Každý vyhledaný plugin si můžete rozkliknout a podívat se na jeho funkčnost, popis nebo obrázky a popřípadě nainstalovat a následně aktivovat.

TIP: Hledejte pluginy s tzv. Shortcodem. Jen díky tomuto kódu jej potom lze použít v Miowebu (netýká se zabezpečení)

Upozornění: Nemůžeme zaručit, že všechny pluginy budou fungovat v šabloně Miowebu. Podmínkou správné funkčnosti je kompatibilita s Miowebem a Shortcode.

Instalace Pluginů

Pokud jste našli plugin, který odpovídá vašim představám a splňuje podmínky kompatibility, klikněte na Instalovat.

Po instalaci je potřeba plugin aktivovat. To můžete udělat ihned kliknutím na modré tlačítko Aktivovat.

Pokud byste se rozhodli plugin deaktivovat, smazat, nebo jen provést nějakou úpravu, klikněte v levém sloupečku na Pluginy a následně vyberte požadovanou akci u konkrétního pluginu.

Pomohla vám tato nápověda? Děkujeme za vaše hodnocení :-) Ouuu, stala se nějaká chyba při odesílání hodnocení. Zkuste nás prosím ohodnotit později.