Jak aktualizovat web 3.0

Svět se neustále vyvíjí a ten online obzvlášť rychle. Aby vám na webu vše fungovalo správně a web byl zabezpečený proti napadení, je potřeba udržovat všechny jeho části vždy v nejnovějších verzích. Pokud budete aktualizovat pouze jednu jeho část, dříve nebo později se něco porouchá. Tomu předejdete právě pravidelnými aktualizacemi.

Aktualizace Wordpressu

Wordpress je jednou z nejdůležitějších částí celého webu. Na Wordpressu to celé funguje. Proto je nezbytně nutné, aby byl vždy v aktuální verzi. 

V administraci vašeho webu klikněte na symbol W v pravém horním rohu obrazovky, následně v levém menu klikněte na Nástěnka -> aktualizace a stiskněte tlačítko AKTUALIZOVAT.

Aktualizace MioWebu

MioWeb je další důležitou součastí. Aktualizace přináší nejen nové funkce, ale i případné opravy chyb a přizpůsobení externím systémům - například aby se web správně zobrazoval ve všech internetových prohlížečích.

Hosting u MioWebu

Pokud máte hosting u MioWebu, pak tyto aktualizace nemusíte řešit. Provádíme je za vás automaticky vždy, když novou verzi vydáme.

Vlastní hosting u jiného poskytovatele

V administraci vašeho webu klikněte na  symbol W v pravém horním rohu obrazovky, následně v levém menu klikněte na Nástěnka -> aktualizace -> sjeďte na stránce níže na šablony -> vyberte šablonu MioWeb 3.0 a klikněte na AKTUALIZOVAT ŠABLONY.

Jak zjistím, kde mám hosting?

Pokud si nejste jisti tím, jak poznat, kde hostujete vaše weby, podívejte se do této nápovědy: Jak zjistím kde mám hosting 3.0

Aktualizace pluginů

V administraci vašeho webu klikněte na  symbol W v pravém horním rohu obrazovky, následně v levém menu klikněte na Nástěnka -> aktualizace -> sjeďte na stránce níže na pluginy -> zaškrtněte všechny zobrazené pluginy a klikněte na AKTUALIZOVAT PLUGINY.

Pomohla vám tato nápověda? Děkujeme za vaše hodnocení :-) Ouuu, stala se nějaká chyba při odesílání hodnocení. Zkuste nás prosím ohodnotit později.