Jak umístit zlevněné produkty do členské sekce

Pokud nabízíte své produkty velkoobchodním partnerům i koncovým zákazníkům anebo chcete věrným zákazníkům nabídnout trvalou slevu, bude se vám hodit návod, jak nabídnout produkty s nižší cenou pouze konkrétním zákazníkům, kteří splní vaše podmínky pro levnější cenu. V praxi to bude vypadat tak, že váš klient se na zvýhodněnou nabídku dostane teprve po přihlášení do svého účtu v členské sekci.

E-shop v Miowebu nemá v sobě zabudovanou funkci pro velkoobchodní prodej, nicméně pomocí modulu členské sekce je tento způsob prodeje možné nastavit.

1)  Vytvořte členskou sekci pro zlevněné produkty.

2) V e-shopu vytvořte speciální kategorie produktů pro zboží se zlevněnou cenou přes záložku "Nastavení">"E-shop">"Kategorie".

3) Pro každý zlevněný produkt  vytvořte vlastní stránku v rámci členské sekce s detailním popisem produktu.

4) Každý produkt v e-shopu je potřeba vytvořit dvakrát. Jeden bude mít běžnou cenu a druhý bude mít sníženou cenu. Jinak budou stejné.

Každý produkt se slevou zařaďte v jeho editaci do předem vytvořené slevové kategorie.

V editaci produktu v sekci Detail produktu zvolte možnost Použít jako detail vlastní stránku a z roletky vyberte předem vytvořenou stránku pro detail produktu.

V sekci Viditelnost produktu zvolte možnost Skrýt produkt z výpisu produktů.

5) Posledním krokem je vytvořit novou členskou stránku a na ní vložit element  Výpis produktů. Zde si můžete vybrat, které produkty z které kategorie se vypíšou na stránce.

Členskou sekci jako takovou nastavíte podle nápověd o členské sekci.

Tip: Pokud na webu nevidíte záložku Členské sekce, znamená to, že Váš tarif tento modul neobsahuje. V případě zájmu o navýšení tarifu nás můžete kdykoli kontaktovat.