Nastavení členské stránky

Jestliže máte již vytvořenou členskou stránku, můžete ji spravovat.

V levém panelu zvolte záložku " STRÁNKA" a poté "Nastavení stránky". Nyní vyberte "Členská stránka". Zobrazí se před vámi nastavení členské stránky. Jestliže máte stránku již označenou jako členskou, uvidíte její nastavení. Pokud tomu tak není, je potřeba na stejném místě aktivovat volbu "Zpřístupnit stránku pouze registrovaným uživatelům."

V nastavení si můžete upravit do jaké členské sekce nebo úrovně stránka patří. O kousek níže najdeme záložku Omezení přístupu. 

Ve výchozím nastavení se členské stránky zobrazí v členské sekci okamžitě. Jestliže u členské sekce používáte  Evergreen mód, můžete použít další možnosti z nabídky, které již stránku zpřístupní za určitých podmínek.

V druhé záložce můžete stránce vytvořit seznam úkolů. Ty poté můžete zobrazit na stránce pomocí elementu "Seznam úkolů".

Některé elementy, jako například element " Seznam lekcí", potřebují, aby členská stránka měla nastavený náhledový obrázek. Ten nastavíte přes levý panel "STRÁNKA" > "Nastavení stránky" a poté vyberete možnost "Základní nastavení". V pravé části máte možnost nahrát náhledový obrázek pro danou stránku.