Element Prodejní formulář 3.0

Element Prodejní formulář na svém webu využijete v případě, kdy budete prodávat své produkty, služby, ebooky, online kurzy apod.

Co budete potřebovat

Než začnete

Dříve, než začnete vkládat prodejní formulář na svou webovou stránku, je potřeba propojit MioWeb s fakturačním systémem podle níže uvedených návodů.

Upozornění: 

Pro správnou funkčnost prodejních formulářů je potřeba zajistit, abyste na jedné stránce MioWebu měli vložený maximálně jeden prodejní formulář.

Přejděte na stránku webu, na kterou si přejete prodejní formulář vložit, po levé straně obrazovky v přehledu elementů vyhledejte element Prodejní formulář a se stisknutým levým tlačítkem myši ho přetáhněte na požadované místo. Po uvolnění levého tlačítka dojde k vložení elementu a můžete přejít k jeho nastavení.

Nastavení vyvoláte kliknutím na vložený element nebo ikonu tužky.

V nastavení elementu uvidíte záložky

  • Obsah
  • Vzhled
  • Pokročilé

Obsah

Na záložce Obsah zvolte typ formuláře podle toho, zda používáte FAPI nebo SimpleShop. Poté z nabídky vyberte požadovaný prodejní formulář.

Abyste mohli vybrat prodejní formulář, je potřeba, abyste ho nejprve měli vytvořený ve svém fakturačním systému.

Vzhled

Na této záložce vyberte některý ze stylů formuláře (kliknutím na obrázek výchozího stylu), upravte barvu pozadí, vzhled tlačítka a fonty.

V případě SimpleShopu upravíte vzhled formuláře přímo v administraci SimpleShopu podle této nápovědy.

Pokročilé

Pokročilé nastavení je u všech elementů stejné. Můžete se tedy řídit tímto návodem pro pokročilé nastavení.

Pomohla vám tato nápověda? Děkujeme za vaše hodnocení :-) Ouuu, stala se nějaká chyba při odesílání hodnocení. Zkuste nás prosím ohodnotit později.