Cesta zákazníka - děkovací stránka

Děkovací stránka je jednoduchá stránka, která se zpravidla zobrazuje po vyplnění formuláře nebo provedení objednávky. Cílem této stránky je poděkovat návštěvníkovi, nebo klientovi, za jeho důvěru a potvrdit, že vyplnění formuláře či odeslání objednávky proběhlo v pořádku. Na děkovací stránce také můžete návštěvníka informovat o tom, co se bude dít dále, nebo jaké další kroky má učinit (např. podívat se do e-mailové schránky apod.).

Info

Děkovací stránka se na vašem webu vytvoří automaticky při vytváření nové cesty zákazníka. Tuto stránku naleznete v přehledu stránek webu v sekci Cesty zákazníka. Stránka je již přiřazena do správné cesty zákazníka a můžete ji libovolně upravit (včetně změny její šablony) podle této nápovědy.

Jak vytvořit novou děkovací stránku

Děkovací stránku vytvoříte jako běžnou stránku webu přes volbu +Přidat v horní liště editoru a poté vyberte možnost "Stránku"

Zadejte název stránky a níže ze šablon stránky vyberte kategorii "Děkovací", kde jsou pro vás předpřipravené šablony různých typů děkovacích stránek. Následně potvrďte tlačítkem "Uložit"

TIP

Pro urychlení a zefektivnění vaší práce doporučujeme využívat předpřipravené šablony stránek. Pokud však máte vlastní vzhled, není nutné použít připravenou šablonu děkovací stránky, ale můžete využít kterékoliv jiné šablony, nebo zvolit volbu Základní > Prázdná stránka a celý vzhled vytvořit zcela vlastní.

Co nesmí na děkovací stránce chybět

Na děkovací stránce poděkujte návštěvníkovi za jeho důvěru ve vás a informujte ho o dalších krocích, které budou následovat.

Jak přiřadit děkovací stránku do cesty zákazníka

  1. V horní liště klikněte na ozubené kolečko "Nastavení"
  2. v levém sloupečku klikněte na "Cesty zákazníka",
  3. vyberte cestu zákazníka (kliknutím na její název), ke které si přejete přiřadit děkovací stránku,
  4. vlevo nahoře klikněte na "Upravit",
  5. najeďte myší na "Děkovací stránka" a klikněte na ozubené kolečko,
  6. v pravém sloupci vyberte stránku z roletky a potvrďte dole tlačítkem "HOTOVO".