Cesta zákazníka - objednávková stránka

Objednávková stránka, jak už sám název napovídá, slouží k objednání vašeho produktu nebo služby návštěvníkem webu. Tuto stránku v cestě zákazníka mít můžete, a nebo nemusíte. Záleží zcela na vás a vašem konceptu prodeje. Prodejní formulář můžete totiž umístit už na prodejní stránku.  

Info

Objednávková stránka se na vašem webu vytvoří automaticky při vytváření nové PRODEJNÍ cesty zákazníka. Tuto stránku naleznete v přehledu stránek webu v sekci Cesty zákazníka. Stránka je již přiřazena do správné cesty zákazníka a můžete ji libovolně upravit (včetně změny její šablony) podle této nápovědy.

Jak vytvořit novou objednávkovou stránku

Objednávkovou stránku vytvoříte jako běžnou stránku webu přes volbu +Přidat v horní liště editoru a poté vyberte možnost "Stránku"

Zadejte název stránky a níže ze šablon stránky vyberte kategorii "Prodejní", kde jsou pro vás předpřipravené šablony různých typů prodejních i objednávkových stránek. Následně potvrďte tlačítkem "Uložit"

TIP

Pro urychlení a zefektivnění vaší práce doporučujeme využívat předpřipravené šablony stránek. Pokud však máte vlastní vzhled, není nutné použít připravenou šablonu prodejní stránky, ale můžete využít kterékoliv jiné šablony, nebo zvolit volbu Základní > Prázdná stránka a celý vzhled vytvořit zcela vlastní.

Co nesmí na objednávkové stránce chybět

Objednávková stránka slouží pouze k provedení objednávky. Zde tedy musí být objednávkový formulář, případně informace o garanci spokojenosti, nebo vrácení peněz (pokud poskytujete).

Jak přiřadit objednávkovou stránku do cesty zákazníka

  1. V horní liště klikněte na ozubené kolečko "Nastavení"
  2. v levém sloupečku klikněte na "Cesty zákazníka",
  3. vyberte Cestu zákazníka (kliknutím na její název), ke které si přejete přiřadit objednávkovou stránku,
  4. vlevo nahoře klikněte na "Upravit",
  5. najeďte myší na "Objednávková stránka" a klikněte na ozubené kolečko,
  6. v pravém sloupci vyberte stránku z roletky a potvrďte dole tlačítkem "HOTOVO".