Element Kontaktní formulář

Element Kontaktní formulář slouží k vytvoření formuláře, skrze který vás mohou návštěvníci kontaktovat. V tomto návodu se dozvíte, jak na to.

Jestliže chcete umístit do vaší stránky kontaktní formulář, použijte element Kontaktní formulář. Chycením a umístěním na vybrané místo jej vložíte do stránky. Pokud jej na vašem monitoru nevidíte, popojeďte níže v nabídce elementů.

Kliknutím na ikonu tužky se dostanete do jeho nastavení.

V levém panelu najdete záložky:

  • FORMULÁŘ
  • VZHLED
  • POKROČILÉ

FORMULÁŘ

Kontaktní formulář má již svá pole přednastavená, takže stačí vyplnit e-mailovou adresu, na kterou budou chodit vyplněné formuláře a pojmenovat tlačítko k odeslání formuláře, případně zakliknout volbu Skrýt telefon (posuvníkem popojet tak, aby se rozsvítilo ON), pokud toto pole ve formuláři nechcete. Ostatní pole jsou pevně definována. Pokud si přejete mít ve formuláři jiná pole, použijte Element Formulář a zde volbu Vlastní formulář na e-mail.

VZHLED

V záložce VZHLED FORMULÁŘE zvolte vzhled, písmo a barvu pozadí formulářových polí.

Další pole najdete popojetím v nabídce níže - zakulacení rohů a nastavení tlačítka. Podrobněji nastavení tlačítka najdete v návodu Element Tlačítko.

POKROČILÉ

Pokročilé nastavení je u všech elementů stejné. Můžete se tedy řídit tímto  návodem pro pokročilé nastavení.

Pomohla vám tato nápověda? Děkujeme za vaše hodnocení :-) Ouuu, stala se nějaká chyba při odesílání hodnocení. Zkuste nás prosím ohodnotit později.